Ürün Tanıtımı: testo 885 Termal Kamera

testo 885_p_ap_the_002549Azalan doğal kaynaklar, yüksek enerji maliyetleri ve üretim kapasitesinin optimum seviyeye getirilmesi endüstride itici güç faktörlerindendir. Üretim hatalarının ve sistemin durmasının önlenmesi her firma için ciddi bir zaman ve maliyet tasarrufu anlamına gelmektedir. Üretimde, ekipmanlarda ya da elektrik ağlarında düzensiz ısı artışı çoğu zaman arızanın bir işaretidir. Bu sebeple endüstride termal kamera kullanımı kalite için olduğu kadar üretim için de giderek artan bir ihtiyaç haline gelmektedir.

Testo’nun  320 x 240 piksel dedektör segmentindeki termal kamerası testo 885, hem geniş hem de dar açılı değiştirilebilir lens opsiyonları ile  her uygulamada detaylı analiz yapmanızı sağlar. 0.03 C°’lik termal duyarlılık özelliği ile termal görüntü üzerindeki en küçük sıcaklık farklarını dahi detaylı bir şekilde kullanıcıya sunar. Yüksek ısıl işlem proseslerinde kullanılmak üzere 1200 C°’ye kadar sıcaklık ölçümü yapabilmektedir. Testo 885 ile ulaşılması zor yerlerde ya da endüstriyel sistemlerdeki tehlikeli bölgelerde dahi en küçük hataları güvenilir bir mesafeden hassasiyetle görmenizi sağlar.

Haziran 17, 2013 tarihinde Termal Kamera içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: