Tur Assist, Testo termal kameralar ile bir adım önde!

DSC00009İspanya’nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Mapfre Asistencia’nın Türkiye kuruluşu TUR ASSIST firmasının hazırlamış olduğu 2013 eğitim programında Testo olarak bizler de yer alarak tesisat ve ısıtma sektörü alanında termal görüntüleme ile kaçak tespiti ve performans izleme konularında katılımcıları bilgilendirdik ve büyük ilgi gördük. Eğitim sırasında sunduğumuz uygulama görsellerini desteklemek amacıyla, eğitime katılan ekiplerle birlikte sahaya çıkıp kaçak tespitleri ve ölçümler yaparak bu alandaki bilgi ve tecrübelerimizi aktardık.

Müşterilerine profesyonel bir hizmet ve destek sağlamayı amaçlayan Tur Assist, konut alanında gelişen ve günden güne artan hizmet birimlerine termal kamera testo 875-1i edindirerek, bu birimleri yeni bir teknoloji ile donattı. Bu sayede, konutlarda meydana gelebilecek tesisat arızaları, bölgesel olarak hızla tespit edilebilecek ve bunun yanında ısıtma tertibatının kontrolü yapılabilecek, nemlenme riski altında bulunan bölgeler de termal kamera ile görüntülenebilecek.

Temmuz 9, 2013 tarihinde Termal Kamera içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: